Buldoci hurá do nového roku 2011

 

Rok 2010 přinesl hokejové ČR titul mistra světa, což je skvělé.Všichni jsme se z toho mohli těšit.S obhajobou už to bude horší.Náš tým Buldoků se neprobojoval do závěrečných bojů o posty nejvyšší, což bylo zklamání.Ovšem povedlo se nám rozehrát soutěž v in-linu mužů, kdy nám do play-off chyběl pověstný kousek štěstí s renomovaným soupeřem IHC Písek.

Rovněž se nám povedlo rozběhnutí soutěže našich mladších žáků v hokejbale, kde si myslím, že žáci Buldoků nejsou vůbec zklamáním, ale nadějí pro další počínání.

Rok nastávající 2011, přinese doufám lepší výsledky oddílům Buldoků na všech frontách.

Očekávám umístění na pověstné bedně A-týmu hokejistů. V in-lineovém mužstvu přijdou jistě zlepšené výsledky a oddíl mladých hokejbalistů nebude chtít hrát druhé housle v soutěži.

K tomu však musí všem Buldokům sloužit pevné zdraví, musí mít také patřičnou dávku toho sportovního štěstí a k tomu pochopitelně dobrou fyzickou kondici, se kterou je to mnohdy všelijaké. Pak bude tento rok po sportovní stránce lepším, než ten právě uplynulý rok 2010.

Všem hokejistům stříbrska bych popřál rovněž vše nejlepší do další sportovní sezóny tohoto roku a aby se dočkali ucházejícího „zastřešeného hokejového stánku s normálním zázemím“ co nejdříve a na ten svůj sport č.1 nezanevřeli a vydrželi v něm co nejdéle.

 

Sportu zdar a lednímu hokeji zvlášť.

 

S pozdravem Pavel Bobr

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: