LH: Buldoci s Klabavou na vítězství nedosáhli.

V dalším kole se stříbršští Buldoci střetli s houževnatou partou DTJ Klabava, kerá z loňského ročníku hrála prim. A také v letošním ročníku navázala na dobré výsledky. Po pár minutách hry se hosté ze Stříbra ujali vedení 1 : 0. Avšak průběh celého utkání nabízel zajímavý obrázek rychlé kombinační hry, ve které postupem času převzal režii zápasu do svých rukou tým domácí Klabavy. Ta Buldoky v druhé části přehrála a odskočila skórem o dvě branky. Buldoci ale nesložili zbraně a závěrečném dějství vyrovnali stav. O všem rozhodla chvilka nepozornosti, kdy po vyhrané buly a pověstným motýlem, si našel puk cestu do Packalovy svatyně. Ani závěrečná power-play nezměnila konečnou podobu výsledku a Buldoci odjeli z Rokycan poraženi.

„Výborné utkání, které mělo náboj. Projevila se chuť do hry. Naše nedostatky v obranné fázi domácí potrestali a my jsme nedokázali už dosáhnout na nějaký ten bod, po kterém jsme toužili.“ řekl po střetnutí trenér Pavel Bobr

DTJ Klabava - HC Buldoci : 4 : 3 (0:1)(3:0)(1:2)

Branky: Jonák 2+0, Seknička 1+0, Šůcha 0+1, Velich 0+1 za Buldoky

Průša 1+0, Aubrecht 1+1, Arnet 1+1, Hirman 1+0 za Klabavu

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Staněk, Šůcha, Jonák, Sládek, Dráždil, Holák, Červenka, Makovec, Körtvély, Černoch, Seknička, Polívka, Velich M.

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: