LH: Buldoci deklasovali plzeňskou Omegu A.

25.1.2014

V sobotním večeru hostil domácí hokejový oddíl Buldoci Stříbro plzeňskou Omegu Trans A. Obavy z  hokejového soupeře posledního ročníku se tentokráte nenaplnily. Neboť domácí od prvních minut sevřeli hosty v jejich území a mocně kousali. Soupeře doslova rozebrali do šroubku a brankostroj se zastavil na číslovce šest. Tempo hry v této části opadlo a domácí hráli profesorský hokej. Packanovi v brance Buldoků byla pořádná zima a to se projevilo tím, že hosté zatížili konto Buldoků čtyřmi góly. Ti se ale na dostřel v pohodě hrajícím domácím nedostali, protože pokračovala branková nadílka, která přinesla i nepopulární dvouciferný výsledek. Pěkné utkání, ve kterém si Buldoci vypracovali dostatečný náskok a celou poslední třetinu hru kontrolovali.

 

"Obavy z hokejového soupeře se nenaplnili. Hráli jsme zpočátku velmi dobře, opět jsme nevydrželi v tempu druhou třetinu. Závěr byl ovšem bez komplikací, neboť síly chyběli i soupeři. Utkání, kde padne hodně branek je divácky atraktivní, ovšem někoho decimuje." referoval po utkání trenér Pavel Bobr.

 

HC BULDOCI STŘÍBRO – HC OMEGA TRANS “A“   11 : 4 (4:0)(4:4)(3:0)

 

Branky:  Seknička 2+0, Šůcha 1+3, Houdek 1+1, Körtvely 2+0, Staněk 1+0, Černoch 1+1, Tichonov

1+1,Bárta 1+0, Polívka 1+0, Bobr 0+1 za domácí Buldoky

                Špeta 2+0, Hodaň 1+1, Karpíšek M. 1+0  za Omegu

Vyloučení: 1 : 10

 

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Körtvely, Šůcha, Staněk, Bárta, Velich, Bobr, Černoch, Seknička, Polívka, Tichonov, Červenka 

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: