LH: V poslední třetině si otevřeli Buldoci střelnici a deklasovali Ves Touškov.

V dalším kole stříbršští Buldoci  zajížděli do Plzně ke střetnutí s renomovaným celkem této soutěže Sokolem Ves Touškov. Výbornou hrou se také domácí prezentovali ihned od počátku a zanedlouho poté se zatřepala síťka Packalovy branky a obavy se naplnily. Domácí se ujali vedení 1 : 0. Záhy vyrovnal utěšenou střelou od modré Červenka 1 : 1.  Avšak průběh celého utkání nabízel zajímavý obrázek rychlé kombinační hry, ve které postupem času převzal režii zápasu do svých rukou tým Buldoků. Vyrovnanou hrou a dobrou závěrečnou třetinou, která se změnila v exhibici nedal šanci domácím. Gólová střelnice se podepsala na výsledku zápasu, ve kterém hosté nastříleli Sokolu tucet branek a Šůcha se blýskl hatrickem. A tak Buldoci si odváží z Plzně cenné vítězství.   

„Překvapivý výsledek utkání, které mělo tempo i pár pěkných hokejových momentů kombinační hry na úrovni na obou stranách. Zápas se zlomil při našem oslabení, ve kterém jsme domácí zaskočili a potrestali jsme je třemi góly. Potom se rozpoutala divoká smršť proměněných šancí a soupeře Buldoci deklasovali tuctem branek “ konstatoval po zápase trenér Pavel Bobr

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Körtvely, Sládek, Dráždil, Holák, Červenka, Bárta, Černoch, Seknička, Polívka, Velich .

Sokol Ves Touškov - HC Buldoci : 4 : 12  (1:3)(1:0)(2:9)

Branky: Šůcha 3+3, Sládek 3+0, Staněk 1+1, Seknička1+0, Körtvely 0+2,     Dráždil 1+1, Bárta 1+1, Černoch 1+0, Červenka 1+0.

Další utkání s týmem SK z Bor, který má v kádru bývalé hráče Škody Plzeň (Kampf, Kořínek, Špindler) sehrajeme  14.12.2013 od 17.30hod na zimáku ve Stříbře.  Přijďte povzbudit Buldoky!!!!!!!Všichni jste zváni!!!!!!!!

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: