LH: V semifinále vystavila Buldokům stop DTJ Klabava .

11.4.2014

Hned v pátek Buldoci nastoupili proti semifinálovému soupeři DTJ Klabava v hale Kooperativy v Plzni k odvetnému utkání. Obavy ze soupeře se tentokráte opět potvrdili, protože první branku  jsme obdrželi opět my. Ovšem brankář hostí byl vystaven spršce střel, které stále odolával, ať se štěstím nebo bravurou. Domácím se totiž nepodařilo zužitkovat vůbec žádnou brankovou příležitost, a že jich nebylo málo. Gólman Holý držel celek Klabavy s myšlenkou shot-outu po dvě třetiny. Mezi tím ovšem klabavští zatížili konto Buldoků čtyřmi brankami. Domácím se podařilo na začátku závěrečné třetiny vstřelit branku Bártou po přihrání Jonákově. Po snížení Körtvelym na rozdíl dvou branek svitla malá naděje. Hosté ovšem v této chvíli kladli důraz na bránění a dařilo se jim rozbíjet rozehru Buldoků. Při jedné takové ojedinělé akci a ztrátě kotouče zahřmělo a hosté zvýšili znovu na rozdíl tří branek. To se ukázalo jako zlomové, neboť Buldoci již nedokázali dopravit puk za záda brankáře Holého, který působil jako neprostupná zeď a zároveň byl základním kamenem úspěchu hokejistů Klabavy při postupu do finále, neboť vyhráli oba zápasy a postupují.

HC BULDOCI - HC DTJ KLABAVA    2 : 5 (0:2)(0:2)(2:1)

Branky: Bárta 1+0, Körtely1+0, Jonák 0+2, Houdek 0+1za domácí Buldoky

              Hirman 1+2, Konkol 1+1, Arnet 1+1, Moravec 1+0, Aubrecht 1+0, Michalides 0+2, Benda 0+1, Kubík 0+1  za hosty DTJ Klabava

Vyloučení:  2 : 6

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Bárta, Dráždil, Červenka, Jonák, Velich, Polívka.

„Nepodařilo se nám překonat dobře chytajícího brankáře Holého. Soupeře jsme drželi v obranném pásmu, ale nevyužili jsme žádnou možnost ke skórování. S přibývajícími minutami jsme se dostali do křeče. Soupeř postoupil zaslouženě a gratuluji mu k postupu do finále.  “komentoval utkání trenér Bobr.

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: