V krajském výběru U15 hráli dva Buldoci

Na turnaj o Pohár výběrů krajů U15 do Českých Budějovic vyrazili v sobotu 15.6. z plzeňského vlakového nádraží i dva naši hráči - Jan Kalčík a Daniel Šůcha. Před samotným turnajem, absoluvovali hráči Plzeňského kraje dva společné tréninky v plzeňské hale pod vedením Martina Kovaříka.
Na turnaji je čekali ve skupině B zápasy proti Pardubickému kraji (podrobnosti ze zápasu), Středočeskému kraji (podrobnosti ze zápasu) a v pozdních večerních hodinách je čekal Moravskoslezský kraj (podrobnosti ze zápasu).
V neděli tak díky výhře nad moravskoslezany čekal zápás o 5. místo s reprezentací ČR U14. Zápas už jsme mohli sledovat na vlastní oči. Bohužel moc radosti nám nepřinesl. Kluci měli několik šancí, ale byla na nich vidět únava z večerního zápasu, když se do postele dostali až kolem půlnoci.

Přesto si myslím, že to byla pro oba naše hráče dobrá zkušenost. Honzíkovi se dokonce povedlo zapsat do střelecké listiny. 

Fotky z nedělního zápasu najdete - zde

Více o turnaji najdete na webových stránkách turnaje - poharhejtmana.cz

V létě jedou tři naši hráči (Jan Kalčík, Daniel Šůcha a Martin Svoboda) na týdení hokejbalový camp talentované mládeže do Litomyšle - více zde

 

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: