V pátečním duelu Buldoci vyprovodili Rakon.

V  překrásném podvečeru Buldoci začali zápas s Rakonem v dobrém tempu, kterému soupeř v prvním dějství stačil. Domácí otevřeli skore ve 2.min Polívkou z přihrání Dráždila 1:0. Hokej měl tempo a z mnoha nájezdů zahřmělo až teprve v začátku 9.min, když Panuškovu přihrávku zužitkoval nejpovolanější střelec Staněk a bylo to 2:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, jelikož Buldoci kuli železo dokud bylo žhavé a zvýšili skore na 3:0 dnes střelecky disponovaným Panuškou. Hosté však sebrali odvahu a z dalších protiútoků hrozili Buldokům. Snížení přišlo z hole Řezníčka a posléze Voldána, kteří upravili stav na 3:2 v prvním dějství.

V 2.třetině domácí nic neuspěchávali a vytrvale ohrožovali branku hostí, kterou nejprve po pěkné kombinaci Sládka s Brunclíkem posledně jmenovaný rozvlnil 4:2. A nedlouho poté zavěsil důrazný Dráždil na 5:2.

V závěrečném dějství pak hosté neudrželi nápor, který byl na ně vyvíjen a zcela propadli. Domácí ovládli hru a plně kontrolovali závěr zápasu, který pro hosty z Domažlic skončil debaklem a nezabránili ani avizované desítce.

 

"S hrou jsem vcelku spokojený, i když jsme již předvedli lepší výkon. Hráči se prostřídali a dali o sobě vědět i ti co jindy hrají coby střelci druhé housle. Očekával jsem vyrovnanější duel, avšak skutečnost byla jiná." hodnotil výkon svých svěřenců trenér Pavel Bobr                       (pb)

 


HC Buldoci Stříbro - Rakon Domažlice    11:4  (3:2)(2:0)(6:2)

 

Branky: Panuška 2x,Polívka2x(Dráždil,Panuška),Staněk(Panuška),Brunclík 2x(Šůcha,Sládek),Dráždil,Šůcha(Staněk),Bureš(Houdek),Sládek(Panuška)

 za hosty  :   Řezníček 2x,Voldán,Sekerák

 

Vyloučení:  4:2,  využití 1:0 

 

Sestava : Packan,Houdek,Bureš,Šůcha,Staněk,Brunclík,Dráždil,Panuška,Sládek,Černoch,Holák,Polívka

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: