Zhodnocení hokejbalové sezóny 2016/2017

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

Vezmeme-li to od nejmladšího týmu – minipřípravek, tak se povedlo trenérům (P. Burešovi , P. Staňkovi a M. Brunclíkovi) v průběhu sezóny vytvořit tým o 16 hráčích a hráček, jejichž dovednost a výkony stoupaly s každým turnajem. Jelikož se v této kategorii záměrně nevede tabulka, ale naopak se sleduje dovednostní růst celého týmu, lze hodnotit náš tým minipřípravek velmi pozitivně. Tým odehrál 12 turnajů ve skupině minipřípravek a 1 turnaj ve skupině přípravek.Více zde: http://www.hcbuldoci.cz/news/zhodnoceni-hokejbalove-sezony-2016-2017/

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

Vezmeme-li to od nejmladšího týmu – minipřípravek, tak se povedlo trenérům (P. Burešovi , P. Staňkovi a M. Brunclíkovi) v průběhu sezóny vytvořit tým o 16 hráčích a hráček, jejichž dovednost a výkony stoupaly s každým turnajem. Jelikož se v této kategorii záměrně nevede tabulka, ale naopak se sleduje dovednostní růst celého týmu, lze hodnotit náš tým minipřípravek velmi pozitivně. Tým odehrál 12 turnajů ve skupině minipřípravek a 1 turnaj ve skupině přípravek.Více zde: http://www.hcbuldoci.cz/news/zhodnoceni-hokejbalove-sezony-2016-2017/

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

Vezmeme-li to od nejmladšího týmu – minipřípravek, tak se povedlo trenérům (P. Burešovi , P. Staňkovi a M. Brunclíkovi) v průběhu sezóny vytvořit tým o 16 hráčích a hráček, jejichž dovednost a výkony stoupaly s každým turnajem. Jelikož se v této kategorii záměrně nevede tabulka, ale naopak se sleduje dovednostní růst celého týmu, lze hodnotit náš tým minipřípravek velmi pozitivně. Tým odehrál 12 turnajů ve skupině minipřípravek a 1 turnaj ve skupině přípravek.Více zde: http://www.hcbuldoci.cz/news/zhodnoceni-hokejbalove-sezony-2016-2017/

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

Vezmeme-li to od nejmladšího týmu – minipřípravek, tak se povedlo trenérům (P. Burešovi , P. Staňkovi a M. Brunclíkovi) v průběhu sezóny vytvořit tým o 16 hráčích a hráček, jejichž dovednost a výkony stoupaly s každým turnajem. Jelikož se v této kategorii záměrně nevede tabulka, ale naopak se sleduje dovednostní růst celého týmu, lze hodnotit náš tým minipřípravek velmi pozitivně. Tým odehrál 12 turnajů ve skupině minipřípravek a 1 turnaj ve skupině přípravek.Více zde: http://www.hcbuldoci.cz/news/zhodnoceni-hokejbalove-sezony-2016-2017/

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

Vezmeme-li to od nejmladšího týmu – minipřípravek, tak se povedlo trenérům (P. Burešovi , P. Staňkovi a M. Brunclíkovi) v průběhu sezóny vytvořit tým o 16 hráčích a hráček, jejichž dovednost a výkony stoupaly s každým turnajem. Jelikož se v této kategorii záměrně nevede tabulka, ale naopak se sleduje dovednostní růst celého týmu, lze hodnotit náš tým minipřípravek velmi pozitivně. Tým odehrál 12 turnajů ve skupině minipřípravek a 1 turnaj ve skupině přípravek.Více zde: http://www.hcbuldoci.cz/news/zhodnoceni-hokejbalove-sezony-2016-2017/

Stříbrští Buldoci v uplynulé sezóně nastupovali se třemi mládežnickými týmy a jedním mužským týmem v hokejbalových soutěžích. Sezónu lze ohodnotit spíše jako úspěšnou, i když úspěchy slavili spíše někteří jedinci, kteří vypomáhali v HBC Plzeň (vicemistři extraligy mladšího dorostu) a TJ Snack Dobřany (2. místo skupiny Střed a 5. místo ve finále MČR starších žáků).

pokračování článku

 

Hlavní sponzoři mládežnických týmů: